2018-07-31

Concordia Mój Dom – Concordia Ubezpieczenia z nową ofertą ubezpieczenia nieruchomości

1 sierpnia br. Concordia wprowadza nowe ubezpieczenie domu i mieszkania. Dotychczasowa oferta została zmodyfikowana zarówno pod kątem zakresu ochrony – w dopasowaniu do aktualnych zagrożeń i wynikających z nich potrzeb klientów, jak i prostoty oraz 

 

2018-07-30

Letnie nawałnice – jak zabezpieczyć dom jeśli zostanie uszkodzony

W sierpniu 2017 roku na terenie trzech województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego, miały miejsce nawałnice. W ciągu dwóch dni Straż Pożarna interweniowała prawie 26 tys. razy, zniszczonych zostało ponad 6 tys. budynków i 72 tys. ha upraw. Straty spowodowane nawałnicami oszacowano na ponad 250 mln złotych. Meteorolodzy są zgodni, że ze względu na zmieniający się klimat, z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi będziemy mieć do czynienia coraz częściej. 

 

2018-07-30

Wakacyjne podróże samochodem – o co zadbać przed wyjazdem?

Coraz bardziej popularne stają się wyjazdy wakacyjne, których jedną z atrakcji jest sama podróż. Wybierając samochód jako środek transportu, możemy przy okazji zwiedzić miejsca, które są na naszej trasie. A do tego nie mamy ograniczenia związanego z bagażem – rower, deska surfingowa czy inny sprzęt sportowy nie są problemem. Jednak do dalekiej podróży samochodem też trzeba się odpowiednio przygotować.

 

 

 

2 3 4