Powrót

2017-09-29

Konkurs jubileuszowy Concordii

Ostatnie 20 lat to czas intensywnych przemian ustrojowych w Polsce, w takcie których niemal całkowitemu przeobrażeniu uległo polskie rolnictwo, stając się filarem naszej gospodarki. Concordia Ubezpieczenia, potrafiła wykorzystać tę szansę. Dzięki jasno określonej wizji i konsekwencji w działaniu, a także czerpaniu z doświadczenia udziałowców, zyskała pozycję cenionego eksperta merytorycznego w sektorze agro.

 

 

Z okazji Jubileuszu 20-lecia swojego istnienia Concordia postanowiła zorganizować konkurs pod hasłem MOJE GOSPODARSTWO 20 LAT TEMU I DZIŚ. W ten symboliczny sposób poznański ubezpieczyciel chciał podziękować rolnikom za wspólne lata tworzenia historii polskiego rolnictwa.

Konkurs trwać będzie w okresie od 29 września do 20 października 2017 r. Organizator przewidział nagrody za zajęcie I, II i III miejsca w postaci 3 tabletów oraz publikację nagrodzonych prac m.in. na wystawie, która towarzyszyć będzie tegorocznej edycji konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie”, a także trzy nagrody pocieszenia w postaci rocznej prenumeraty miesięcznika "Farmer".

Zgłoszenia, w postaci dwóch fotografii obrazujących, jak wyglądało gospodarstwo w 1997, a jak wygląda obecnie, można przesyłać na adres: konkurs.concordia@farmer.pl. Dodatkowe informacje na temat jubileuszowego konkursu dostępne są w Regulaminie.