2015-11-23

O co najczęściej pytają rolnicy?

Zawieranie ubezpieczeniowej umowy ochronnej wiąże się z koniecznością przeanalizowania sporej ilości dokumentów – tj. zakresu ochrony, warunków czy wyłączeń. Nieuniknione są więc pojawiające się pytania. Jakie rolnicy zadają najczęściej sprawdziła i odpowiedziała na nie Concordia Ubezpieczenia.


Jakie są składowe składki za ubezpieczenie?
Składka zależy od rodzaju i gatunku uprawy, położenia geograficznego pól uprawnych, lokalizacji (województwo, powiat, gmina), stawki taryfowej wyrażonej w procentach sumy ubezpieczenia oraz sumy ubezpieczenia.  

 

 

2015-11-20

Concordia na Narodowym

19 listopada br. na warszawskim Stadionie Narodowym odbyła się trzecia z kolei konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”. Organizatorem wydarzenia był wydawca miesięcznika Farmer, partnerem natomiast - Concordia Ubezpieczenia. Bilans spotkania to: setki słuchaczy, w tym ponad 700 rolników, dziesiątki prelegentów czterech paneli dyskusyjnych.

 

 

 

2015-11-16

Concordia i Narodowe Wyzwania w Rolnictwie na Narodowym

Concordia Ubezpieczenia, wyspecjalizowana w ubezpieczeniach dla sektora agro, już po raz drugi została partnerem konferencji organizowanej przez redakcję miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl.
Tegoroczna, III edycja Narodowych Wyzwań w Rolnictwie na Narodowym, odbędzie się 19 listopada br. w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Projekt skierowany jest do producentów rolnych w Polsce.
 

 

2 3 4