2017-12-14

Właściwa konserwacja przewodów kominowych - co trzeba o niej wiedzieć

Obowiązkowe przeglądy komina to nie tylko dbałość o bezpieczeństwo swoje i bliskich - to również kluczowy element, który rozpatruje ubezpieczyciel w sytuacji, gdy odniesiemy szkodę wywołaną przewodami kominowymi. Strzeżonego Pan Bóg strzeże - przedstawiamy kluczowe aspekty związane z konserwacją kominów.

 

 

 

 

2017-12-12

Concordia dla banków

W roku jubileuszowym Concordia Ubezpieczenia postanowiła jeszcze pełniej zadbać o banki spółdzielcze, które 20 lat temu były inicjatorem jej powstania. Od początku 2017 r. Concordia przeprowadziła audyty majątkowe w wybranych placówkach, a w czerwcu br. wystartowała z akcją „20 Banków na 20-lecie Concordii”. Wszystko by wesprzeć kampanię majątku banku. Pracownicy banków mieli za zadanie w jak najszybszym czasie odpowiedzieć na pytania quizu dotyczącego Concordii i ubezpieczenia majątku.

 

 

2017-12-08

Wigilie firmowe – rusza sezon wyzwań dla restauracji i firm cateringowych

Z roku na rok coraz więcej firm decyduje się na organizację spotkania świątecznego dla swoich pracowników. Świadczy o tym chociażby ogromne obłożenie sal i restauracji już od początku grudnia. Natomiast duże zainteresowanie usługami cateringowymi w tym okresie to także wyzwania i ryzyka dla firm je świadczących. Jak zabezpieczyć firmę przed przykrymi niespodziankami – finansowymi i wizerunkowymi?

 

 

 

2 3 4