2019-10-25

Uprawy w rękach profesjonalistów

W obecnych czasach prowadzenie gospodarstwa rolnego coraz częściej przypomina zarządzanie wymagającym przedsiębiorstwem, z tym jednak wyjątkiem, że branża agro narażona jest na szczególne rodzaje ryzyk. Wprawdzie coraz szybszy postęp technologiczny, wprowadzanie bardziej odpornych na choroby i warunki klimatyczne odmian upraw i nowoczesne systemy kontroli wpływają na zmniejszanie ryzyka prowadzonej działalności (tak bardzo zależnej od pogody), ale go nie eliminują. Dlatego kluczową kwestię w dbaniu o płynność finansową profesjonalistów z sektora agro stanowi odpowiednio dobrana polisa ubezpieczeniowa.

 

 

 

2019-10-01

Concordia – Grupa Generali rozpoczyna jesienny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw

Krzysztof Mrówka - Dyrektor Biura Ubezpieczeń Rolnych w Concordii Ubezpieczenia Grupa Generali1 października br. w Concordii Ubezpieczenia - Grupa Generali rozpoczyna się jesienny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw, który potrwa do końca listopada. Nie warto zwlekać, niesprzyjające warunki pogodowe mogą się przytrafić w najmniej odpowiednim momencie.

 

 

 

 

 

 

 

 

2019-09-30

Generali najlepszą globalną grupą ubezpieczeniową według Forbesa

Generali to najwyżej oceniona globalna grupa ubezpieczeniowa na liście The Worlds Best RegardedCompanies (Najlepiej oceniane firmy na świecie), opracowanej przez Forbesa we współpracy z firmą Statista, lidera w zakresie analiz rynku i konsumentów.


 

 

 

 

 

 

2 3 4