Artykuł

Powrót

2019-10-28

Akcja

Pula Kart Podarunkowych LOTOS i mierników PH gleby przygotowanych w ramach akcji „Jesień z bonusem” się wyczerpała. Dziękujemy wszystkim, którzy wykupili ubezpieczenie upraw w Concordii Ubezpieczenia Grupa Generali

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz nastąpi weryfikacja przesłanych przez klientów danych. Jeśli dane zgłoszenie spełni kryteria określone w regulaminie akcji, to zgłaszający otrzyma jeden z dwóch bonusów – Kartę Podarunkową LOTOS lub miernik PH gleby. Wszystko w zależności od wysokości składki.


Poniżej przypomnienie najważniejszych zasad:

 

1. Przy kilku zgłoszeniach tej samej osoby bierzemy pod uwagę tylko pierwsze zgłoszenie.

 

2. Dana osoba może dostać tylko jeden bonus.

 

3. Dana polisa bierze udział w rywalizacji o bonus wynikający z wysokości składki. W związku z tym osoba, która nie otrzymała Karty Podarunkowej LOTOS z powodu wyczerpania się puli, nie otrzyma miernika PH gleby (nawet jeśli byłyby one dostępne).

 

4. W przypadku wyczerpania się puli bonusów zgłoszenia "nadmiarowe" znajdują się w tzw. "poczekalni". Osoby z "poczekalni" mogą otrzymać Kartę Podarunkową LOTOS albo miernik PH gleby w sytuacji, gdy któreś z wcześniejszych zgłoszeń nie spełni kryteriów otrzymania bonusu (np. polisa zostanie anulowana).

 

5. Liczba bonusów jest ograniczona – 2000 Kart Podarunkowych LOTOS i 1000 mierników PH gleby.

 

6. Liczy się kolejność zgłoszeń przesłanych za pomocą formularza.

 

Po udanej weryfikacji zgłaszający otrzyma powiadomienie smsowe o tym, że Karta Podarunkowa LOTOS niebawem trafi na adres poczty elektronicznej wskazany w zgłoszeniu. W przypadku mierników zostanie wysłany sms potwierdzający nadanie paczki kurierem.


Pierwsze Karty Podarunkowe LOTOS oraz mierniki PH gleby zostaną przekazane zgłaszającym pod koniec października / na początku listopada.


Dziękujemy za liczny udział w akcji.